מוניות תל אביב לנתב"ג

 

 

מוניות תל אביב לנתב"ג  130 ש"ח בלילה .ביום המחיר 120 ש"ח  מתל אביב רמת גן גבעתיים ובני ברק   טל.    0528927739

 

כיום עדיין רוב המזמינים מוניות בני ברק לשדה מתקשרים לתחנות הגדולות ומשלמים מחירים הגבוהים בעשרות אחוזים מהמחירים באינטרנט ומקבלים את אותו השרות ,ובדרך כלל השרות באינטרנט אפילו יותר טוב ויותר אישי ללקוח. אם הגעת לאתר זה הנך נמנה על האנשים החכמים והמחושבים הבודקים מחירים לפני קניית מוצרים או הזמנת שירותים ומשפיעים בעקיפין על כלכלה וצרכנות נבונים מה שלא מאפיין את רוב תושבי ישראל.

ציבור גדול גם מחנה את רכבו בנתבג כביכול על מנת וחסוך ולמען הנוחות אולם בשני המקרים מדובר בחשיבה שגויה כי בחנייה בנתבג מעל 4 ימים עדיף להזמין מוניות לנתב"ג המוזלות ועל הנוחות בכלל אין מה להשוות את הטלטולים בחניית נתבג וההסעות מהחנייה לטרמינל 3 כולל המתנה ארוכה לאוטובוס הפנימי בחנייה.

רבים גם חושבים שהנסיעה ברכבת חוסכת להם הרבה אולם מעל 2 נוסעים הנסיעה במוניות בני ברק לשדה עדיפה על הרכבת בתחשיב מחיר המונית בלילה עד הרכבת שלא לדבר על ההמתנה לרכבת ישראל שלא תמיד מדייקת בלשון המעטה.

כדאי מאד גם לחזור עם מונית מנתבג במחיר זול ביותר מאתר זה שהוא 130 ש"ח בלילה לתל אביב , האיסוף מתבצע מקומה 2 כניסה 23 שהיא קומת מוניות מוזמנות מראש. המחיר מרמת אביב ושכונות צפוניות בתל אביב 130 ש"ח גם בחזור.

ההזמנה מתבצעת על ידי שליחת s.m.s לפני הטיסה עם מספר הטיסה ומייד תקבלו אישור ב s.m.s על הגעת הנהג ולא תצטרכו כלל להמתין בתורים הארוכים בקומה 1 שכולם מכירים.מוניות בני ברק

 

                                                                                                                                           

 
 
בניית אתר חינם