תנאי האתר

 

 

מוניות נתב"ג הינו שרות מוניות לשדה התעופה בן גוריון במחירים מוזלים לערים המצוינות בלבד באתר, לשאר הערים המחיר הינו מחיר משרד התחבורה הרשמי כפי  שמופיע באתר משרד התחבורה למחירי מוניות.

 

 

תנאי האתר

 

 

הצהרה זו מסדירה את השימוש שלך באתר האינטרנט שלנו; באמצעות אתר האינטרנט שלנו, אתה מקבל האזהרה הזה במלואו. אם אינך מסכים עם חלק כלשהו של כתב ויתור זה, אסור לך להשתמש באתר האינטרנט שלנו.

אלא אם כן צוין אחרת, אנחנו או המורשים שלנו הבעלים של זכויות הקניין הרוחני באתר וחומר באתר. בכפוף לרישיון להלן, כל זכויות הקניין הרוחני אלה שמורות.

אתה יכול להציג, להוריד למטרות במטמון רק ודפי הדפסה מאתר האינטרנט לשימוש אישי משלך, בכפוף למגבלות להלן.

אסור לך (אלא בהתאם לתנאי המפורש של הסכם ההורדות שלנו): (א) לפרסם חומר מאתר זה; (ב) מוכר, משכיר או חומר משנה רישיון אחר מהאתר; (ג) להראות כל חומר מהאתר בפומבי; (ד) לשחזר, לשכפל, להעתיק או אחר לנצל חומר באתר שלנו למטרה מסחרית; (ה) עריכה או לשנות באופן אחר כל חומר באתר; או (ו) להפיץ חומר מאתר זה.

שום דבר באתר זה צריך להתפרש או כאל ייעוץ משפטי. בעוד אנו משתדלים להבטיח שהמידע באתר זה נכון, אנחנו לא להצדיק לשלמות או דיוק שלה; ואיננו מחויבים להבטיח כי האתר נשאר זמין או שהחומר באתר נשמר עד עדכני. עד למידה המרבית המותרת על פי חוק אנחנו לא לכלול את כל הייצוגים, אחריות או תנאים הנוגעים לאתר זה והשימוש באתר זה (לרבות, ללא הגבלה, כל אחריות משתמעת בחוק של איכות משביעת רצון, התאמה למטרה מסוימת ו / או השימוש זהירות ומיומנות סבירה).

 
 
בניית אתר חינם