שערים חשמליים, מחסומים חשמליים

 

מדוע מחסומים הם בעלי יתרונות רבים?

כאשר אנחנו מסתכלים על אפשרויות חסימה כמו שערים, מחסומים, דלתות חשמליות, אנחנו מגלים כי מחסומים הם פתרון מצוין עבור מגוון רחב מאוד של צרכים. כאשר מדובר בבניינים גדולים בעלי תושבים ודיירים רבים, כאשר מדובר בכניסה אל מבנים ציבוריים, ממשלתיים, קניונים, מקומות שיש לשלם כניסה או דמי חניה עבור השהייה ביותר מחסומים חשמליים הם האפשרות הטובה ביותר לבחור בה. אותם מחסומים למעשה משמשים מקום בו נמצא מישהו אשר יכול לתפעל אולם כלומר לפתוח ולסגור לפי הצורך לדוגמא בקניונים או מקומות בהם צריך לשלם חנייה אפשר שאותו אדם אשר מתפעל את המחסום יראה כי שולמו דמי הכניסה ואז הוא מתיר כניסה. כמו גם אנחנו רואים מחסומים רבים בכניסה אל יישובים אשר שומרים על פרטיותם מטעמי הגנה כמו גם בטיחות וישנו שומר בכניסה אשר בודק ומסתכל האם האדם ברכב נראה לו בסדר ואולי אפילו לאחר ששאל אותו לאן פניו מועדות הוא יכול לפתוח לו את המחסום והוא יעבור.

אנחנו רואים גם מחסומים שהם אוטומטיים ולא רק תלויים בשומר או מישהו אשר מתפעל את המחסום אלא משהו אוטומטי אשר נפתח ונסגר על פי קידוד מסוים לדוגמא כאשר מוכנס כסף או כרטיס אשראי אל מכונה השער אוטומטי נפתח, או לדוגמא בכניסה אל ישובים תושבי המקום מקבלים שלט או מספר טלפון לחיוג שבו אותם מחסומים נפתחים באופן אוטומטי. מחסומים אוטומטיים אלו הם נוחים מאוד שכן הם מעניקים תחושת ביטחון ובטיחות עבור מי שמתגורר באותם ישובים, לעיתים ישובים קטנים ומבודדים אשר חשים כי אם תהיה בעיה כל שהיא כמו כניסה של פולש או אדם לא רצוי ייקח זמן רב להזעיק עזרה מבחוץ לכן מחסומים שכאלה מקלים את האווירה ואת התחושה של הביטחון במקום ומסייעים ביתר נוחות וקלות על התושבים להגן על עצמם ועל ילדיהם.

איך מוצאים חברה אשר מייצרת ומתקינה מחסומים?

כדאי מאוד להיכנס אל אתרי האינטרנט השונים אשר מלאים במידע ותוכן אודות חברות אשר עוסקות בתחום של מחסומים ומסייעות לאנשים רבים לא משנה עבור איזו מטרה להתקין מחסומים במחיר הטוב ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. באינטרנט שהוא מקור המידע הגדול ביותר בעולם אין ספק כי נוכל למצוא ולראות את כל מה שאנחנו מחפשים ולברור חברה חברה עד שנגיע אל החברה שאנחנו מעוניינים לשכור את שירותיה בעניין ולקבוע איתה הצעת מחיר ולהתחיל תהליך של ייצור והתקנת מחסומים.

חברת טכנודור – ייצור והתקנת מחסומים

חברת טכנודור הינה חברה מקצועית ואיכותית אשר מבצעת שירותים רבים בתחום של שערים אוטומטיים וחשמליים, מחסומים חשמליים כמו גם אוטומטיים, דלתות חשמליות וסוגרים כאלה ואחרים. אין ספק כי פנייה אל החברה תוכל לסייע לכל אחד בין אם פרטי או במבנה ציבורי לשמור על הפרטיות ועל מה שהוא מעוניין לשמור באמצעות מחסומים שהם זולים, איכותיים מאוד, קלים לתחזוקה ולהתקנה וללא ספק עושים את עבודתם נאמנה. פנו עוד היום אל חברת טכנודור על מנת לקבוע פגישה ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. כמו גם תוכלו להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה על מנת להתבונן בגלריית התמונות העשירה ובמידע והתוכן הרב המוצע ומפורט באתר אודות המוצרים השונים כמו גם אודות החברה.
 

מדוע שערים חשמליים יעילים כל כך ובאילו מצבים מציבים אותם?

שערים חשמליים הם למעשה זרועות ארוכות אשר נמתחות מנקודה אחת שהיא נקודת התפעול, כלפי נקודה אחרת ששם הם מתרוממים ונפתחים ונסגרים לפי הצורך ולפי הדרישה.
שערים חשמליים אנחנו יכולים לראות כיום בהרבה מקומות ובהרבה מצבים ואין ספק שהסיבה העיקרית היא טעמי ביטחון ובטיחות שכן המודעות במדינת ישראל במיוחד הולכת וגוברת לסנן כניסה בלתי רצויה של רכבים שעלולים להיות מסוכנים אל מבנים ציבוריים ופרטיים כאחד.

דוגמאות של הצבת שערים חשמליים

בכניסה של מקומות שכאלה לדוגמא קניונים, מרכזים מסחריים, כניסה אל מרכזים ממשלתיים, משרדים ציבוריים, חברות מעניקות שירות, תאגידים וחברות אפילו פרטיים, מציבים שערים חשמליים אשר מונעים את הכניסה אשר תתאפשר רק לאחר בדיקה ביטחונית של הרכב ולעיתים גם של תעודת הזהות של הנהג, ולאחר מכן תותר לו הכניסה. במידה והמאבטח או השומר חשים כי ישנו משהו חשוד או בעייתי ברכב או בנהג זכותם המלאה לעצור את הרכב ולבקש ממנו להמתין בצד ולא להיכנס עד לבירור מלא ומקיף.
זו דוגמא שאכן נפוצה במיוחד ותקפה גם לגבי כניסה בתשלום– חניונים ומקומות אשר דורשים כניסה קנאים מאוד באשר לרשות להיכנס אל אותו המקום ולכן במקומות בהם יש צורך לשלם כניסה ודמי חנייה עבור מגרשי חנייה וכדומה כמו לדוגמא חניונים של רכבות, של מבנים פרטיים אשר דורשים דמי חנייה, חניונים של בתי חולים, בתי קולנוע, מרכזי בילוי למיניהם, קניונים ודוגמאות נוספות אשר צוינו – אדם או שומר אשר מתפעל את אותם שערים חשמליים איננו פותח את השער עד לכדי קבלת התשלום המיועד ורק אז הוא פותח את השער לרכב אשר נמצא כעת לפני כניסה. יש לציין כי למקרים כאלה ישנם גם שערים חשמליים אוטומטיים אשר יכולים להציב מכונה אשר תגבה כסף או כרטיס אשראי ואז באופן אוטומטי אותם שערים חשמליים יפתחו ותותר הכניסה של אותו רכב אל המתחם. כמובן כי מצב זה איננו יכול לקרות במידה ומדובר בצורך ביטחוני בלבד כמו בדוגמא הראשונה.

בנוסף, ישנם בניינים פרטיים גם אשר מעוניינים לשמור על מקומות החניה שלהם בצורה מסודרת מבלי שאנשים יחשבו שהם יכולים להיכנס ולחנות להם בחניה ולכן הם בצורה משותפת אוספים את הכסף ופונים אל חברה אשר מייצרת ומתקינה מחסומים ומבצעים זאת בצורה נוחה ויעילה אשר שומרת להם על מקום החנייה. בניינים רבים עושים זאת כאשר מספר הדירות הוא רב ואז נבנה עבורם מטעם הקבלן מגרש חניה גדול אשר מפתה אנשים רבים במיוחד בקרבת קניונים או מרכזים מסחריים לנסות ולחנות שם לכמה שעות עד שיסיימו את סידוריהם. לתושבי המקום ניתן קוד הפעלה או מספר טלפון שניתן לחייג ואז אותם שערים חשמליים נפתחים עבורם והם רשאים להיכנס ולצאת מתי שירצו בכל שעות היממה מבלי שיצטרכו להטריח איש אך ידעו גם כי הם בטוחים והחנייה שלהם שמורה להם בכל עת.

חברת טכנודור – שערים חשמליים

חברת טכנודור הינה חברה מובילה בתחומה אשר מייצרת, מתקינה ומתחזקת שערים חשמליים מכל הסוגים ומאפשרת לאנשים רבים כמו גם מבנים ציבוריים את תחושת הביטחון כמו גם הסוגיות השונות שלשמן הם צריכים שערים חשמליים תוך שמירה על המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק עם המוצרים האיכותיים בעלי תו תקן ורמת תפעול מושלמת ונוחה.

 

קטלוג שערים חשמליים

 

 

 

 

 

 


מחסומים חשמליים - מחסומים - סורגי גלילה חשמליים - שער חשמלי - שערים אוטומטיים - שערים חשמליים לחניה
שערים חשמליים - תריס גלילה חשמלי - תריס גלילה - תריסי גלילה חשמליים -
סורגי גלילה

Leb-Electronic LiftMaster Proteco TELCOMA Benincà BFT RIB אלקטרה תדהר אוסנט טופ קום וירגונט

קישורי פייסבוק של שערים חשמליים טכנודור‏.

 

 
 
בניית אתר חינם